Wójt gminy Reńska Wieś wyznaczył prywatną nagrodę za wskazanie bezmyślnego bałaganiarza

  • 06.04.2021, 17:05
  • Andrzej Kopacki
Wójt gminy Reńska Wieś wyznaczył prywatną nagrodę za wskazanie bezmyślnego… Foto z profilu FB Tomasza H. Kandziory
Na taki widok brak słów. Ktoś przy drodze transportu rolnego w Łężcach (gm. Reńska Wieś) postanowił zrobić sobie dzikie wysypisko śmieci. Czego tam nie ma: odpady budowlane, gruz, worki, a nawet butelki po piwie.

Na wieść o tym wybryku w zdecydowany sposób (i trudno się dziwić) zareagował wójt gm. Reńska Wieś Tomasz H. Kandziora. Włodarz gminy okrasił zdjęcie dzikiego wysypiska emocjonalnym wpisem, który zamieścił na Facebooku. Na osobę, która wskaże „bałaganiarzy”, czeka okazała nagroda.    

- Po raz kolejny jakiś idiota i burak (może mocne słowa, ale innych nie znajduję) postanowił "upiększyć" naszą gminę. Tym razem wyrzucił pozostałość po jakimś remoncie (domyślam się po kostkach z podwórka/podjazdu) przy drodze transportu rolnego w Łężcach. Oczywiście chwilowo się cieszy, bo nikt go nie złapał. Ale „karma” wraca, a i z tą nieuchwytnością różnie bywa. Wstyd i obraz totalnego chamstwa. Sprawę oczywiście zgłosimy kędzierzyńsko-kozielskiej policji - zaznaczył gospodarz gminy dodając - Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc namierzyć delikwenta, proszę o kontakt (dyskrecja gwarantowana). Za informację, która pozwoli go namierzyć funduję prywatną nagrodę 1000 zł.

 

 

Andrzej Kopacki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe