Motocykliści wypełnili lodówkę społeczną smakołykami. Film i zdjęcia

  • 10.04.2021, 16:05
  • Rafał Pulkowski
Motocykliści wypełnili lodowkę społeczną
loadingŁaduję odtwarzacz...
Członkowie Towarzystwa Motocyklowego "Volni" postanowili wesprzeć potrzebujących. Kupili produkty żywnościowe i umieścili je w lodówce społecznej, która znajduje się przed redakcją "Lokalnej" przy ul. Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu.

Motocykliści zrzucili się i zrobili zakupy dla potrzebujących. Następnie na swoich mechanicznych rumakach dostarczyli je do lodówki społecznej, która znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 76. Wypełnili ją po brzegi m.in. świeżymi owocami, słodyczami i inną żywnością, która może przydać się potrzebującym. Jak zapowiedzieli - to nie ostatnia taka akcja.

Towarzystwo motocyklowe TM Volni zrzesza pasjonatów motocykli i sportu motocyklowego. Celem działalności stowarzyszenia jest propagowanie wszelkich form turystyki motocyklowej, uczestnictwo i organizacja imprez charytatywnych, wspieranie w działalności zaprzyjaźnione grupy motocyklowe, ochrona zabytków i pamiątek związanych z motoryzacją, współpraca z jednostkami samorządowymi oraz uczestnictwo we wszelkich imprezach motocyklowych.

Towarzystwo powstało w Czeladzi, ale ma też oddział w Kędzierzynie-Koźlu. Zapraszamy na profile TM Volni Facebook oraz Instagram.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe