Myślisz o założeniu firmy? Weź udział w szkoleniu

  • 13.04.2021, 10:24
  • Źródło: Urząd miasta
Myślisz o założeniu firmy? Weź udział w szkoleniu
Coś dla tych, którzy marzą o własnej firmie, ale są jeszcze na początku swojej kariery zawodowej. Odbędzie się kolejne szkolenie dla młodych przedsiębiorców organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu.

Webinarium pt. „Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30. roku życia” zaplanowano na 16 kwietnia 2021 r. (piątek) o godz. 11:00.

Do udziału w spotkaniu zaproszone są osoby fizyczne z obszaru województwa opolskiego, które nie ukończyły jeszcze trzydziestego roku życia, pozostające bez pracy (osoby bierne zawodowo lub bezrobotne niezarejestrowane w urzędzie pracy). Podczas webinarium będzie można uzyskać wiedzę na temat możliwości wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Informacje na ten temat przedstawi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu, który opowie m. in. o tym jak skorzystać z projektu „Opolskie dotacje z PO WERem”. Więcej o tej inicjatywie pisaliśmy już TUTAJ. 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 15 kwietnia do  godz. 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

Źródło: Urząd miasta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe