Firma Wak-Trans z Kędzierzyna-Koźla nagrodzona tytułem Dobra Firma przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

  • 16.04.2021, 16:08
  • ART
Firma Wak-Trans z Kędzierzyna-Koźla nagrodzona tytułem Dobra Firma przez…
Wyróżnienie dla przedsiębiorstwa z Kędzierzyna-Koźla przyznano 15 kwietnia podczas wirtualnej gali. Nagrody Dobra Firma trafiły do najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących małych i średnich firm województwa opolskiego.

Wśród firm nagrodzonych przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców znalazły się przedsiębiorstwa z branży deweloperskiej, elektrycznej, odlewniczej, opiekuńczej, obuwniczej oraz odnawialnych źródeł energii.

Wybór laureatów programu odbywa się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych, zespół ekspertów wybrał grupę 68 laureatów – najprężniej działających przedsiębiorstw województwa opolskiego, z których finalnie wybrano 8 zwycięzców.Wśród firm małych i dużych tytuł Najbardziej Efektywnej Firmy otrzymało Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne WAK-Trans Sp. z o.o.

Spółka zajmuje się bezpiecznym przewozem materiałów niebezpiecznych m.in. dla strategicznego partnera handlowego jakim jest AIR PRODUCTS Sp. z o.o.

- Zrozumiałe jest, że budowanie efektywnej firmy jest procesem długotrwałym, który w naszym przypadku zaczął się już w 2004 roku a podłożem tego jest ogromne doświadczenie i zaangażowanie samych właścicieli firmy. Oczywiście sukces rozwoju i stabilizacji firmy zawdzięczamy nie tylko stabilnej kadrze menadżerskiej, ale także doświadczonej i zaangażowanej kadrze pracowniczej jak i współpracy ze światowymi liderami, którzy cenią sobie jakość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Firma Wak Trans w swojej działalności przez ostatnie lata koncentrowała się na rynku krajowym a także rozwijała swoją specjalizację w dystrybucji gazów technicznych skroplonych i sprężonych. Wyróżnienie w kategorii efektywna firma jest szczególne w dzisiejszych trudnych czasach, potwierdza jak ważna jest specjalizacja, uwzględniając fakt, że jednym z produktów, który dystrybuujemy jest tlen medyczny. Korzystając z okazji jeszcze raz dziękuję osobą zaangażowanym w proces funkcjonowania firmy a przede wszystkim pracownikom z którymi dzielimy nasz sukces – powiedział po przyznaniu wyróżnienia Paweł Chmiecik wiceprezes zarządu Wak-Trans Sp z o.o..

Zamiast uroczystej gali w Opolu ze względu na pandemię COVID-19, statuetki wręczono podczas wirtualnej transmisji. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Opola.

ART

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Derek
Derek 14.07.2021, 19:28
Firma niestety nie godna zaufania, nie rozlicza się :(

Pozostałe