Kolizja osobówki z ciężarówką na osiedlu Azoty. Kierowcy spotkają się w sądzie

  • 19.04.2021, 13:50 (aktualizacja 19.04.2021, 14:22)
  • Rafał Pulkowski
Kolizja osobówki z ciężarówką na osiedlu Azoty. Kierowcy spotkają się…
Trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego zadysponowano do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego - autocysterny oraz osobowego audi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 kwietnia około godziny 11.45 na ulicy Mostowej pomiędzy osiedlem Azoty a zakładami. Oba pojazdy przemieszczały się w kierunku zakładów, a do zderzenia doszło, kiedy ciężarówka wyprzedzała osobówkę. Kierowca autocysterny uważa, że kiedy był już na lewym pasie, kierowca audi zajechał mu drogę. Kierujący osobówką ma inną wizję tego zdarzenia. Policjanci skierowali więc wniosek do sądu. Na czas prowadzonych działań ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Kierowcy zostali przebadani na miejscu - byli trzeźwi i nie wymagali pomocy medycznej.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lokator
lokator 20.04.2021, 08:35
kierowca ciężarówki wyprzedzał w takim miejscu - no dramat. Kierowcy ciężarówek powinni mieć kategoryczny zakaz wyprzedzanie wszędzie i czegokolwiek. jeszcze będzie zawracał dupę w sądzie, że to nie jego wina. Nie widziałem tego zdarzenie a jestem w stu procentach pewny, że ciężarówka siedziała mu na *** i zwyczajnie nie miała czasu na reakcję.
Lokator 2
Lokator 2 20.04.2021, 12:37
A Ty wszedzie taki madry jesteś. W *** byłeś i gówno widziałeś.
Miki
Miki 19.04.2021, 22:29
wyprzedzala osobowke??? taka szybka ciezarowka? Czy moze omijala osobowke???

Pozostałe