Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Przemytnik"

  • 09.04.2019, 10:47
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Przemytnik"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 10 kwietnia o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą najnowszy dramat Clinta Eastwooda pt. „Przemytnik”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich zaproszenie do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej. Jako że główny bohater filmu „Przemytnik” to zapalony miłośnik kwiatów, motywem przewodnim będą kwiatowe kreacje.

 

Spotkanie zakończy się projekcją najnowszego filmu Clinta Eastwooda z nim samym w roli głównej. Earl to ponad 80-letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy. Jest sam jak palec, a bank grozi mu zajęciem zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem.

W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi – kursów i towaru jest coraz więcej i wkrótce znajduje się na celowniku agenta antynarkotykowego (Bradley Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione w przeszłości zaczynają doskwierać mu coraz bardziej. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ścigania albo egzekutorzy kartelu.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe