XI Bieg Koziołków w Kędzierzynie-Koźlu. Cały czas trwają zapisy!

  • 22.04.2021, 08:47
  • Ł
XI Bieg Koziołków w Kędzierzynie-Koźlu. Cały czas trwają zapisy!
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu, organizator Biegu Koziołków, przedłużył zapisy dla zainteresowanych udziałem w tej imprezie sportowej. Rywalizację biegaczy po ulicach Koźla zaplanowano na 29 maja.

Jedenasta edycja popularnej imprezy biegowej została zaplanowana na 29 maja, jednak z powodu pandemii i obostrzeń nie wiadomo, czy uda się ją przeprowadzić w tym terminie. Jeżeli zajdzie taka konieczność, to MOSiR przeniesie bieg na 4 września.

W związku z niepewną sytuacją organizatorzy przedłużyli zapisy do 30 kwietnia. Obowiązuje zatem niższa opłata startowa, w wysokości 60 zł. Wykupione pakiety będą obowiązywały i w majowym, i ewentualnie wrześniowym terminie. Wpisowe w dniu imprezy wyniesie 100 zł, ale pod warunkiem, że będą jeszcze wolne miejsca.

Jedenasta edycja Biegu Koziołków odbędzie się w Koźlu – start i meta na ul. Stefana Żeromskiego. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwie trasy: o długości 5 km (start o godz. 18) lub 10 km (start o godz. 19). Odbędą też biegi dla dzieci i młodzieży, w których udział jest bezpłatny. Maluchy będą miały do pokonania dystans 50 m, a nastolatki trasę o długości nawet 800 m.

Wszelkie informacje o imprezie można uzyskać pod numerem telefonu: 774725480/81 lub pisząc na adres e-mailowy: [email protected] Regulamin na stronie MOSiR.

 

11. bieg koziołków plakat

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe