„Pływadła” 2021 zgodnie z planem. Szykujcie się na ostatni weekend czerwca

  • 27.04.2021, 13:52 (aktualizacja 27.04.2021, 14:16)
  • Andrzej Kopacki
„Pływadła” 2021 zgodnie z planem. Szykujcie się na ostatni weekend czerwca foto: ANKO
Tradycji musi stać się za dość. Dlatego też Bronisław Piróg, główny organizator i zarazem pomysłodawca tego wydarzenia uspokaja, że mimo przeciwności losu impreza dojdzie do skutku.

Przedsięwzięcie - szczególnie od strony logistycznej - nie jest łatwe, ale ojciec „Pływadeł” jak zawsze jest dobrej myśli.    

„Obostrzenia coraz mniejsze i pewnie z czasem całkiem znikną. Oczywiście nie przeszkadzają one w organizacji kolejnej, już 22 edycji „Pływadeł”. W tym roku płyniemy dla uczczenia 100 rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego i Plebiscytu. Wszystko to działo się na naszych ziemiach, więc warto o tym pamiętać. Daje to też możliwości odpowiedniego wystroju pływadeł. Pewnie będzie dużo wystrzałów, huku i dużo dobrej śląskiej muzyki. Oczywiście nie ma obowiązku przebierania się. Wszystkie pływadła są mile widziane, przecież większość jest już zbudowana i wkładanie tam armat do niczego nie pasuje. Płyniemy bo lubimy, bo chcemy zwrócić uwagę na walory turystyczne naszej rzeki i oczywiście chcemy się sprawdzić i przeżyć kolejną przygodę, chcemy poznać innych pasjonatów i dobrze wspólnie się bawić. Termin „Pływadeł” to ostatni weekend czerwca, czyli 26-27 czerwca. Start tam gdzie w tamtym roku czyli na końcu ulicy Sudeckiej w Raciborzu. Oczywiście jak ktoś nie wie gdzie to jest to pomogę trafić. Można przyjechać dzień wcześniej, by na miejscu już składać sobie pływadło. W sobotę będzie dźwig, ale sam sleep jest szeroki i wygodny, zatem można będzie się wodować bez problemów. Wszystkich chętnych i tych niezdecydowanych zapraszam do kontaktu ze mną. Telefon zawsze ten sam 510265174” - zaprasza na swoim facebookowym profilu Bronisław Piróg.   

Zapraszamy do poniższej fotogalerii z "Pływadeł" 2018. Jest co wspominać!

 

Andrzej Kopacki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

siwybolo
siwybolo 26.06.2021, 10:38
Plywadlo owszem. Poco ta strzelanina ,zwierzeta tylko cierpia

Pozostałe