Wygraj Toyotę Yarsis! Weź udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego

  • 27.04.2021, 17:45
  • Źródło: spis.gov.pl
Wygraj Toyotę Yarsis! Weź udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego…
Czasu coraz mniej, a do zdobycia atrakcyjne nagrody. Wśród nich 16 samochodów marki Toyota Yaris. Jeśli spisałeś się przez internet, to możesz wziąć udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

W loterii może wziąć udział każdy, kto samodzielnie spisze się przez internet na spis.gov.pl. Zgłoszenia przyjmowane są od 22 kwietnia 2021 r. Aby wziąć udział w loterii należy:

  • Wejść na stronę spis.gov.pl i spisać się w dogodnej dla siebie chwili
  • Pobrać i zachować unikatowy, 10-znakowy kod uprawniający do udziału w loterii
  • Zgłosić kod na stronie loteria.spis.gov.pl od 22 kwietnia r. do 7 lipca 2021 r.
  • Sprawdzać wyniki losowania w mediach społecznościowych i na stronie loteria.spis.gov.pl – pierwsze losowanie już 7 maja 2021 r.
  • Terminy kolejnych losowań i pozostałe szczegóły dostępne są w  regulaminie na stronie loteria.spis.gov.pl. Losowanie finałowe odbędzie się 14 lipca

Jeśli jeszcze nie dokonałeś samospisu – nie zwlekaj. Im wcześniej spiszesz się przez internet i dokonasz zgłoszenia do loterii, tym więcej masz szans na wygraną, bo będziesz uczestniczyć w większej liczbie losowań. Wszystkie zarejestrowane zgłoszenia wezmą także udział w losowaniu finałowym.

Do wygrania są karty o wartości 500 i 1000 zł, a w losowaniu finałowym - 16 samochodów osobowych.

W sprawie pytań dotyczących loterii można kontaktować się pod numerem telefonu 22 871 99 21 (infolinia czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Źródło: spis.gov.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe