Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zobaczymy na żywo przed halą "Śródmieście"

  • 29.04.2021, 11:05
  • Źródło: Urząd miasta
Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle…
Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów, pomiędzy Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle a Trentino Itas, który rozegrany zostanie w Weronie w sobotę 1 maja, zostanie transmitowany w co najmniej 43 krajach, na pięciu kontynentach. W Kędzierzynie-Koźlu będzie można go zobaczyć nawet na ulicy.

Przy hali sportowej „Śródmieście” rozstawiony zostanie telebim, na którym będzie emitowany na żywo bój siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W ten sposób wynik tego arcyważnego meczu nie umknie wam nawet podczas wieczornego spaceru. Każdy, kto będzie akurat przechodził przez centrum Śródmieścia, będzie miał okazję aby rzucić okiem na wynik, a nawet zobaczyć krótki urywek akcji.

Stawką w meczu, który zostanie rozegrany w sobotę 1 maja w Weronie, będzie tytuł najlepszej siatkarskiej drużyny Europy w sezonie 2020/2021. Nic dziwnego, że nadchodzące spotkanie już rozpala emocje kibiców siatkówki na całym świecie i nikt nie chce przegapić nawet fragmentu tego historycznego spotkania.

 

Źródło: Urząd miasta

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Covid22
Covid22 30.04.2021, 17:05
Covid rulez
Obiektywny
Obiektywny 29.04.2021, 12:16
Ciekaw jestem czy milicja będzie wlepiać mandaty za nielegalne zgromadzenie, tak jak kibicom Chemika... Oni też byli na spacerze!
Obiektywny
Obiektywny 29.04.2021, 12:07
Ciekaw jestem czy milicja bedzie wręczać mandaty jak ostatnio kibicom Chemika.... Tez byli na spacerze ...!

Pozostałe