Parawany medyczne poprawią komfort pacjentek

  • 10.04.2019, 11:44 (aktualizacja 10.04.2019, 11:54)
Parawany medyczne poprawią komfort pacjentek
Od kilku dni na oddziale położniczo-ginekologicznym SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu funkcjonują specjalne parawany medyczne. To jedna z zapowiadanych przez dyrekcję szpitala zmian.

 

Parawany zostały zamontowane w salach dla kobiet ciężarnych, salach: porodowych, ginekologicznych, pooperacyjnych oraz poporodowych w systemie rooming-in.

- Bardzo nam zależy, by Panie pozytywnie wspominały swój pobyt w naszym szpitalu – powiedział nam Jarosław Kończyło, dyrektor SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu.

Poród to wyjątkowa chwila w życiu kobiety i jej rodziny ale wymaga też intymności. Parawany mają poprawić komfort kobiet, które trafią na oddział położniczo-ginekologiczny kozielskiego szpitala.

- Kotary spełniają swoje zadanie, są potrzebne bo nie trzeba wychodzić z sali kiedy inna pacjentka jest badana – podkreśla Bernadeta Ilska z Baborowa, która 7 kwietnia urodziła w naszym szpitalu córkę Marysię. Pani Bernadeta zdecydowała się na poród dziecka w naszej placówce, bo jak podkreśla jest tu więcej specjalistów i lepsza opieka niż w Głubczycach.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonim
Anonim 10.04.2019, 22:20
To jest nie prawda rodziłam w kozlu i w Głubczycach i zdecydowanie mogę powiedzieć że opieka w Głubczycach jest sto razy lepsza

Pozostałe