Gdzie zwrócić się po pomoc medyczną w czasie majówki?

  • 30.04.2021, 12:45 (aktualizacja 30.04.2021, 13:05)
  • Źródło: starostwo powiatowe
Gdzie zwrócić się po pomoc medyczną w czasie majówki? Foto. ART
Przed nami majowy weekend. Sobota, niedziela i poniedziałek, to dni wolne od pracy. Poniżej informacje, które mogą się przydać mieszkańcom Kędzierzyna-Koźla i całego powiatu.

Jeśli podczas majówki nagle zachorujesz lub stan zdrowia twojego dziecka nagle się pogorszy, możesz skorzystać z punktu nocnej i świątecznej pomocy medycznej przy ul. Judyma w Kędzierzynie. Przyjmuje tam lekarz pediatra. Numer telefonu poniżej na zdjęciu.

W przypadku skaleczenia lub urazu, można skorzystać z punktu urazowo-ortopedycznego mieszczącego się przy ul. 24 kwietnia w Koźlu. Czynny jest od 7.00 do 23.00 (sobota, niedziela, poniedziałek).

W sytuacji nagłej telefon 112. Wszystkie cztery zespoły ratownictwa medycznego w powiecie pracują normalnie. Po przyjeździe karetki, dyspozytor pogotowia zdecyduje, gdzie dany pacjent zostanie przewieziony.

Hybrydowo działa oddział dziecięcy kozielskiego szpitala, gdzie w przypadku konieczności hospitalizacji, przyjmowani są pacjenci niecovidowi.

Dyżury aptek. W sobotę dyżur pełnić będzie apteka przy ul. Mikołaja Reja 2 w Kędzierzynie. W niedzielę 2 maja dyżur o 8 rano rozpoczyna apteka przy ul. Harcerskiej 9 w Kędzierzynie. W poniedziałek 3 maja od 8 rano dyżur całodobowy pełnić będzie apteka przy Kozielskiej 36 w Kędzierzynie.

Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. Stalmacha 20 w Kędzierzynie będzie pracował do soboty 1 maja.

Źródło: starostwo powiatowe

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe