Przywiozą puchar Ligi Mistrzów. Parada siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA w Kędzierzynie-Koźlu!

  • 02.05.2021, 09:40
  • Grzegorz Łabaj
Przywiozą puchar Ligi Mistrzów. Parada siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA w Kędzierzynie-Koźlu! Foto: Grupa Azoty ZAKSA
Fantastyczny sezon w wykonaniu siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dobiegł końca. Jego ostatnim akcentem będzie prezentacja pucharu za wygranie Ligi Mistrzów i parada zespołu po ulicach naszego miasta, która odbędzie się we wtorek 4 maja.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w sezonie 2020/2021 zdobyła Superpuchar i Puchar Polski, tytuł wicemistrza Polski, a także wygrała Ligę Mistrzów.

Z powodu pandemii tym pięknym momentom nie mogli towarzyszyć kibice, dlatego teraz będzie okazja na spotkanie z drużyną i świętowanie sukcesów

Grupa Azoty ZAK S.A. – główny sponsor i właściciel klubu – zaprasza 4 maja wszystkich mieszkańców na spotkanie z drużyną, która zaksobusem przejedzie przez różne części miasta.

Sprawdź TRASĘ PRZEJAZDU!

Przed wyjazdem do centrum Kędzierzyna-Koźla drużyna pojawi się w siedzibie Grupy Azoty ZAK S.A., gdzie o godz. 9.00 oficjalnie paradę rozpocznie spotkanie z zarządem spółki.

Następny odcinek trasy będzie przebiegał przez zakład, a przy hali „Śródmieście” ZAKSA spotka się z przedstawicielami Klubu Kibica. Na trasie na kibiców będą czekać niespodzianki!

Weź ze sobą klaskacz, szalik, trąbkę lub inne akcesoria, by okazać poparcie ukochanej drużynie!

Link do wydarzenia na Facebooku.

UWAGA: Podczas wydarzenia prośba o zachowanie zasad bezpieczeństwa, w tym utrzymanie dystansu społecznego i stosowanie maseczek ochronnych.

Grzegorz Łabaj

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe