Dziękujemy, dziękujemy!!!! Wzruszające chwile dla sympatyków ZAKSY

  • 04.05.2021, 14:45 (aktualizacja 05.05.2021, 20:24)
  • Andrzej Kopacki
Dziękujemy, dziękujemy!!!! Wzruszające chwile dla sympatyków ZAKSY
Niejednemu kibicowi łza się dziś w oku zakręciła. Po raz ostatni widzieli bowiem wielki zespół ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w takim właśnie „mistrzowskim składzie”. Jak wiadomo, niektórzy zawodnicy zmieniają bowiem barwy klubowe.

Była to więc niepowtarzalna okazja, aby jeszcze raz podziękować siatkarzom ZAKSY Kędzierzyn-Koźle za piękny i niezwykle udany sezon okraszony aż czterema trofeami: Pucharem Polski, Superpucharem Polski, Pucharem Europy oraz wicemistrzostwem Polski.

Zdecydowanie najlepiej smakuje zwycięstwo w prestiżowej Lidze Mistrzów, bo to pierwszy taki sukces polskiego klubu od 1978 r. Praktycznie każdy zespół w Europie marzy co roku o zdobyciu złotych medali w LM.

Był to zupełnie inny sezon, bo bez kibiców na arenach sportowych. Nie mogliśmy na żywo wspierać swoich zawodników, ale osiągnięte przez nich wyniki niewątpliwie zrekompensowały to covidowe zamieszanie.

Dziś (4 maja) siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle prezentowali piękny puchar Ligi Mistrzów i spotykali się ze swoimi fanami podczas specjalnej parady ulicami miasta.

Dotarli także na os. Zachód, gdzie spotkali się z kibicami pod tamtejszym dworcem kolejowym. Sympatyków siatkówki wsparła na miejscu pokaźna gromadka uczniów PSP nr 20, którzy nie szczędzili gardeł na widok zawodników, całego sztabu ZAKSY i okazałego pucharu. Była to wielka frajda dla maluchów z „dwudziestki”.

Podczas rozmów starsi kibice zastanawiali się tylko, jak to możliwe, że ten wspaniały zespół w dodatku po tak udanym sezonie, traci kilka swoich gwiazd. „Dlaczego” - pytali rozżaleni fani ZAKSY.

Poniżej fotorelacja z wizyty na os. Zachód.  

Andrzej Kopacki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe