GOK w Cisku ma nowego dyrektora. Pierwsze działania już podjęte

  • 10.05.2021, 09:33
  • W
GOK w Cisku ma nowego dyrektora. Pierwsze działania już podjęte Fot. archiwum prywatne Od lewej: poprzedni dyrektor GOK w Cisku Józef Zorembik i obecny szef placówki - Mariusz Adam
Kierującego Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cisku Józefa Zorembika zastąpił Mariusz Adam. To pokłosie konkursu na stanowisko szefa placówki kulturalnej, który ogłoszono po przejściu poprzedniego dyrektora na emeryturę.

Do konkursu stanęły trzy osoby. Mariusz Adam zdobył największą liczbę punktów i przekonał komisję do swojej osoby i doświadczenia. Obowiązki dyrektora przejął 4 maja.

Mariusz Adam ma 33 lata. Wychował się w gminie Cisek. Mieszka z rodziną w Reńskiej Wsi.

- Pan dyrektor przejmuje obowiązki w bardzo trudnym okresie, bo w czasie pandemii, niepewności, czy w okresie letnim będzie można organizować uroczystości. Mimo to ma już plany związane na przykład z półkoloniami w okresie wakacji - mówi Rajmund Frischko, wójt gminy Cisek.

Pierwsze dni w nowej roli przebiegają na wdrażaniu się w nowe obowiązki. Już teraz jednak nie brak konkretnych działań. - Jednym z nich jest złożenie przez nas wniosku do Narodowego Centrum Kultury o grant "Multimedialny świat kultury w GOK Cisek" na kwotę 168,7 tys. zł - precyzuje dyrektor GOK w Cisku.

Ogłoszono również konkurs na wizytówkę ciseckiego ośrodka kultury, skierowany do dzieci i młodzieży z terenu gminy Cisek. Prace w formie rysunku (format A4) można składać w GOK do 10 czerwca. Oceni je komisja konkursowa. Przewidziano dyplomy za uczestnictwo i nagrody za wyróżnienia. Zwycięska praca będzie nadrukowana na wizytówce ośrodka.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec gm.cisek
Mieszkaniec gm.cisek 10.05.2021, 17:46
Bardzo dobrze! Moze w koncu coś będzie się działo w tym umierającym GOKU :) Powodzenia dla nowego dyrektora! :-)

Pozostałe