Mężczyzny szuka policja i narzeczona z Kędzierzyna-Koźla. Zaginął 6 maja w Opolu

  • 11.05.2021, 12:22
  • ART
Mężczyzny szuka policja i narzeczona z Kędzierzyna-Koźla. Zaginął 6 maja…
Komenda Miejska Policji w Opolu poszukuje zaginionego Daniela Palucha. 6 maja 22-latek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną i znajomymi.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Daniela Palucha proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Od kilku dni informacje o jego zaginięciu publikowane są w mediach społecznościowych. Szuka go między innymi zrozpaczona narzeczona, która pochodzi z Kędzierzyna-Koźla i jej rodzina.

- W czwartek, o godz. 5.50 mój narzeczony wyszedł z mieszkania na ul. Dmowskiego w Opolu i udał się ul. 1 maja w kierunku dworca PKP. Do tej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Ubrany był w dres i czarną kurtkę z jasnozielonym zamkiem. Wzrost 187, ciemne włosy, okulary. Jeśli ktoś go widział jak gdzieś przechodzi bardzo proszę o informację. Ostatni raz kamera złapała go koło pływalni na Ozimskiej około 6.10 w czwartek – poinformowała Wiktoria Świder, narzeczona zaginionego.

- Prosimy o sprawdzenie kamer wszystkich, którzy mogli zarejestrować zaginionego w tamtym czasie – apelują bliscy mężczyzny.

Rysopis:

- Wzrost: 187 cm,

- Sylwetka: szczupła,

- Włosy: ciemne, krótkie,

- Znaki szczególne: okulary, tatuaż na lewym przedramieniu przedstawiający połowę lwa.

W chwili zaginięcia ubrany był w dres i czarną kurtkę z jasnozielonym zamkiem.

ART

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe