Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało mężczyzny

  • 13.05.2021, 21:33
  • ART
Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało mężczyzny new4media
Zwłoki mężczyzny znaleziono w lesie w miejscowości Zawada. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to poszukiwany od tygodnia 22-latek z Opola. Kamery monitoringu ostatni raz zarejestrowały go 6 maja w godzinach porannych przy obwodnicy północnej na wysokości Parku Turawa w Opolu. Tu trop się urwał.

O zaginięciu mężczyzny pisaliśmy tutaj: Zszedł do lasu lub poszedł wzdłuż obwodnicy. Tu urywa się trop za zaginionym Danielem Paluchem

W jego poszukiwania zaangażowali się również bliscy z Kędzierzyna-Koźla.

Policja na razie nie potwierdza oficjalnie informacji, że znalezione zwłoki należą do mieszkańca Opola.

- Mogę potwierdzić na tę chwilę, że o godzinie 14.30 odnaleziono zwłoki. Należą do mężczyzny. Na miejscu pracują śledczy – powiedział dla portalu 24opole.pl sierżant szt. Przemysław Kędzior, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Mundurowi będą badali, czy do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie ale wszystko wskazuje na to, że popełnił on samobójstwo.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miki
Miki 13.05.2021, 23:37
podpowiem: Opolska policja odnalazła ciało zaginionego 22-latka z Opola. Jak informowali mundurowi, poszukiwania zaginionego kończyły się w lesie w rejonie Obwodnicy Północnej Opola. Dziś (13.05) podczas czynności operacyjnych funkcjonariusze trafili na zwłoki. W tej chwili policjanci kończą akcję poszukiwawczą. Teraz wspólnie z prokuratorem będą wyjaśniać, czy doszło do samobójstwa, czy do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Ale lokalna NIE!!!oficjalnie, brawo...
Gimbyniewiedzo
Gimbyniewiedzo 17.05.2021, 08:27
Pan mądrala nie wie, że "OFICJALNE" informacje szczególnie w sprawie śmierci, wypadków mogą paść TYLKO z komunikatu służb? Żenadą jest Twój komentarz.
Miki
Miki 13.05.2021, 23:34
ha a juz oficjalnie wiadomo, ze ten czlowiek. czego wy nie!!!oficjalnie nie wiecie kilka godzin po oficjalnym komunikacie policji..... smiech na sali.

Pozostałe