Gmina Reńska Wieś wyróżniona w rankingu Perły Samorządu. "To miły gest i mobilizacja"

  • 14.05.2021, 10:15
  • W
Gmina Reńska Wieś wyróżniona w rankingu Perły Samorządu. "To miły gest… Fot. W Wyróżnienia jeszcze bardziej zmobilizują do pracy na rzecz społeczności lokalnej - zapewnia wójt gminy Reńska Wieś Tomasz Kandziora
Tegoroczna edycja Pereł Samorządu - rankingu organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna okazała się szczęśliwa dla gminy Reńska Wieś i jej włodarza.

Laureatów rankingu DGP Perły Samorządu 2021 ogłoszono podczas gali, którą przeprowadzono w Gdyni. Perły przyznano w pięciu kategoriach obejmujących samorządy o określonej liczbie mieszkańców. Gmina Reńska Wieś otrzymała wyróżnienie w kategorii gmin wiejskich powyżej 5 tys. mieszkańców. Wyróżnienia w tej kategorii zdobyły również: Baranów, Kłodawa, Stare Babice, Stare Miasto, Zielonki i Bieliny. Pierwsze miejsce zajęła Iława, drugie Michałowice, a trzecie Wisznice. 

W kategorii „Włodarz gminy wiejskiej powyżej 5 tys. mieszkańców” wyróżnienie otrzymał wójt gminy Reńska Wieś Tomasz Kandziora.

"Co ważne, wyniki rankingów są obiektywne i oparte na analizie danych dokonywanej przez partnera merytorycznego rankingu, jedną z wiodących firm consultingowych PwC. Udział w rankingu jest bezpłatny, a zajęte miejsce czy wyróżnienie nie jest związane z jakimikolwiek opłatami. To wyróżnienie to oczywiście miły gest i mobilizacja dla wszystkich pracujących na rzecz naszej gminy" - informują na portalu gminy Reńska Wieś.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe