Jadwiga Ptaszyńska kandydatką na Miss Dolnego Śląska

  • 12.04.2019, 10:08
  • Ł
Jadwiga Ptaszyńska kandydatką na Miss Dolnego Śląska Marek Dziurkowski
Jadwiga Ptaszyńska z Kędzierzyna-Koźla startuje w konkursie Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Jest w półfinale, gdzie o koronę rywalizuje kilkadziesiąt kandydatek. Dzięki wsparciu czytelników może awansować bezpośrednio do finału.

Nasze miasto ma spore tradycje związane z konkursami miss. Wszak w 2008 roku tytuł I Wicemiss Polonia zdobyła Ewa Chełmińska, a ostatnio nieźle radziły też sobie: Diana Radziak, Aleksandra Sałacka i Jagoda Dąbrowska.

Teraz w ich ślady chce pójść Jadwiga Ptaszyńska. 21-latka pochodzi z Kędzierzyna-Koźla, jednak od trzech lat mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje prawo na Uniwersytecie Wrocławskim.

- Poprzez udział w konkursie chciałabym przybliżyć społeczeństwu tą tematykę. Spokojnie, nie od tej nudnej strony. Jedynie od tej przydatnej, aby pokazać problem nieświadomości czegoś o co na co dzień możemy walczyć, jak choćby zwykła reklamacja w sklepie - przyznaje kandydatka.

Kędzierzynianka uwielbiam podróżować - szczególnie w cieplejsze zakątki świata i spędzać czas z bliskimi. Dodatkowo interesuję się modą i sportem, a także trenuje jeździectwo.

- Jestem ambitna i posiadam ogromną ilość pozytywnej energii, którą chętnie przekazuje innym i wykorzystuję w trakcie realizowanych projektów – mówi Jadwiga Ptaszyńska, która liczy na wsparcie mieszkańców swojego rodzinnego miasta.

Bez względu na decyzję jurorów w półfinale, który odbędzie się w Wałbrzychu już 13 kwietnia, dwie kandydatki z największą ilością głosów publiczności, przejdą do finału konkursu.

Głosować można za pomocą SMS o treści: TYP.DS.26 na numer 72480.

Koszt SMS 2,46 zł z VAT. Głosowanie trwa do soboty 13 kwietnia, do godz. 16.

Ł

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obiektywny
obiektywny 11.05.2019, 23:25
Nie Miss Dolnego Śląska, a Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.

Miss Dolnego Śląska to konkurs z ramienia Miss Polski i obecnie jest najbardziej prestiżowym konkursem w Polsce z transmisją na żywo w telewizji Polsat!!
Dziennikarka
Dziennikarka 12.04.2019, 20:05
Wszystko pięknie, ładnie, tylko ktoś chyba nie przyłożył się do edycji tekstu ;) niektóre fragmenty brzmią, jakby wypluwał przypadkowe słowa że słownika
:-)
:-) 13.04.2019, 10:18
"Że słownika" to pani dziennikarka chyba nie korzysta ;-)

Pozostałe