Wstrzymano dostawę szczepionek do Kędzierzyna-Koźla. Punkt będzie zamknięty przez kilka dni

  • 21.05.2021, 12:53
  • Źródło: SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu
Wstrzymano dostawę szczepionek do Kędzierzyna-Koźla. Punkt będzie zamknięty… RP
Mimo starań SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu nie otrzymał odpowiedniej liczby szczepionek do Punktu Szczepień Powszechnych na ul. Stalmacha 20.

- Dziś dowiedzieliśmy się, że szczepionki te nie dotrą do nas z Agencji Rezerw Strategicznych. 21 maja nie otrzymaliśmy żadnej z zamówionych 1530 dawek szczepionki Pfizera. Zostaliśmy poinformowani, że w poniedziałek (25.05) zamiast 1440 dawek szczepionki, otrzymamy tylko 180, a 28 maja br (piątek w przyszłym tygodniu) nie otrzymamy 1530, tylko 270 dawek – informuje Katarzyna Wantuła Koordynator Szczepień z ramienia SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu.

SP ZOZ apeluje o zrozumienie sytuacji.

- Szanowni Państwo, dostawy szczepionek nie są zależne od nas - otrzymujemy je bezpośrednio od Agencji Rezerw Strategicznych i obecna sytuacja jest sytuacją awaryjną! Intensywnie pracujemy nad powiadomieniem wszystkich Pacjentów zapisanych na szczepienia. Jak tylko otrzymamy informację, kiedy będą dostępne szczepionki, to będziemy o tym informowali. Wszelkimi możliwymi kanałami. W związku z powyższym Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. P. Stalmacha 20 będzie nieczynny dziś 21 maja (piątek), sobotę 22 maja i poniedziałek 24.05. Natomiast we wtorek 25 maja punkt będzie czynny od godz. 15.00, w piątek 28 maja także od godz. 15.00. Będziemy informowali o dalszym przebiegu sprawy – przekazała Katarzyna Wantuła.

Źródło: SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe