Antoś, tradycyjnie jak pozostali bracia, otrzymał imię na literkę "A". ZDJĘCIA

  • 26.05.2021, 14:23
  • ART
Antoś, tradycyjnie jak pozostali bracia, otrzymał imię na literkę "A".…
Gdyby urodziła się dziewczynka, na co po cichu liczyli rodzice Antosia, tradycja nadawania dzieciom imion na literę „A” zostałaby złamana.

- Przez chwilkę mieliśmy nadzieję, że to będzie córeczka – przyznaje Mateusz Seidel, tata czterech synów. Rodzice chcieliby mieć dziewczynkę, ale na razie nie zamierzają podejmować kolejnej próby.

Antoni wraz z rodziną mieszka w Ucieszkowie w gminie Pawłowiczki. Przyszedł na świat 1 stycznia br. o godz. 6.55. Gdy się urodził, ważył 3,57 kg i mierzył 56 cm. Podobnie jak starszy brat Adam, wygrał organizowany przez „Lokalną” plebiscyt na Bobasa Miesiąca. Przypomnijmy, Adaś został zwycięzcą naszej zabawy w listopadzie 2018 roku.Pisaliśmy o tym tutaj: Dołączył do drużyny A

Z pewnością będzie zapamiętany w rodzinie jako najszybciej urodzone dziecko.

- Gdy jechaliśmy do szpitala, odeszły mi wody płodowe. Na szczęście zdążyliśmy, a sam poród trwał trzy minuty – wspominała przed laty na łamach „Lokalnej” Patrycja Seidel, mama chłopca.

Adaś, podobnie jak starsi bracia: Alan i Alexander, interesuje się piłką nożną. Pasję do kibicowania i gry od najmłodszych lat zaszczepił w nich tata, który chętnie zabiera synów na mecze Piasta Gliwice. Adaś wie już, jak wygląda prawdziwe kibicowanie. Chłopiec niedawno był na pierwszym prawdziwym meczu i to nie byle gdzie, ale tam, gdzie doping jest największy, czyli na trybunie „młyn”, dla najzagorzalszych fanów. O tym, że Adaś ma niespożyte pokłady energii i bardzo donośny głos, przekonaliśmy się osobiście. To prawdziwe żywe srebro, wszędzie go pełno i głównie za jego sprawą cały dom tętni życiem. Z czworga dzieci to właśnie on wymaga najwięcej uwagi. Bardzo się cieszy z narodzin braciszka i sporo o nim opowiada.

Wraz z mamą zawozi braci na treningi piłkarskie. Antoni 22 maja przyjął sakrament chrztu świętego. To było bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny.

Bobas Miesiąca właśnie ząbkuje. Rodzice podkreślają, że jest spokojnym chłopcem, sporo je, a jego waga wynosi już prawie 8 kg. Lubi spacery i kąpiele.

Z rodziną Seidlów spotkaliśmy się 21 maja. Zwycięzca konkursu otrzymał nagrody za wygraną. Dzieciom najbardziej spodobał się basen z kulkami od Szkoły Językowej Wings. Prezent został szybko rozpakowany i trafił w ręce uradowanych maluchów. Pełną listę nagród za wygraną można znaleźć na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też publikujemy szczegółowe wyniki zabawy.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe