Dzieci kochają tą szkołę. Tak uczy Wings - najlepsza i najchętniej wybierana szkoła językowa w Kędzierzynie-Koźlu

  • 08.06.2021, 13:09
  • Materiał partnera
Dzieci kochają tą szkołę. Tak uczy Wings - najlepsza i najchętniej wybierana…
Według naszej filozofii - nowoczesna edukacja językowa dla dziecka to taka, która skupia się na wszechstronnym rozwoju małego człowieka, począwszy od innowacyjnego i ciekawego programu nauczania, aż po zadbanie o rozwój takich cech jak odwaga, pewność siebie, cierpliwość czy też panowanie nad stresem.

- W naszej szkole przejawiającym się symbolem edukacji są skrzydła - zależy nam na tym, aby dzieciom wyrosły skrzydła zarówno „językowe”, jak i takie, które poniosą je w dorosłość z odpowiednimi cechami. Nauczamy dzieci głównie dlatego, aby zdobywały wyższy poziom językowy, ale również po to, aby mogły czuć nasze wsparcie, zrozumienie i pomocną dłoń, ponieważ skupiamy się na holistycznym podejściu do dziecka - wyjaśnia Natalia Kożuchowska, właścicielka szkoły językowej Wings w Kędzierzynie-Koźlu.

Potrzeba wykreowania miejsca, które prawdziwie sprzyja rozwojowi dzieci, to owoc obserwacji współczesnego świata, przyszłych wyzwań, jakie staną przed naszymi uczniami, a także, nie ukrywamy, oceny systemu edukacji w naszym kraju. W Kędzierzynie-Koźlu bardzo brakowało takiej placówki. Cały czas tworzymy miejsce, w którym podejście kadry, używane metody (głównie licencjonowane z wysokimi standardami nauczania takie jak Teddy Eddie, Savvy Ed - gdzie uczymy języka poprzez zabawę), wyposażenie, pomieszczenia i inne elementy łączą się w jedną całość, czyli pozytywną energię, tak niezbędną młodym ludziom do nauki.

W WINGS słuchamy naszych uczniów, dlatego, że nauczanie jest bardzo mocno oparte na zrozumieniu potrzeb i zachowań dzieci oraz zasad Pozytywnej Dyscypliny. Staramy się, aby nasza kadra utożsamiała się z tymi ideami i oczywiście nieustannie doskonaliła kwalifikacje.  Cieszy nas fakt, że jakość naszego nauczania jest doceniana przez coraz to rosnącą liczbę kursantów, obecnie jest ich ponad 320. Jesteśmy również partnerami Centrum Egzaminacyjnego Cambridge  w Gliwicach i cieszy nas fakt, że już jutro nasi uczniowie przystąpią do egzaminu Cambridge na poziomie B2, co nie tylko oznacza, że ich wiedza zostanie zweryfikowana, ale również ocenia samą szkołę i poziom nauczania-krok na który niewiele szkół się decyduje.

Widząc, jaką popularnością cieszą się nasze usługi, mamy w planach dalszy rozwój szkoły zgodnie z naszą misją. Chcemy sprawić, aby nasza oferta była na tyle elastyczna, żeby dopasować ją do możliwości czasowych uczniów i rodziców. Stawiamy na dalszy rozwój kadry, zaplanowaliśmy także kolejne cykle szkoleń. Zachęcamy także do śledzenia naszego fanpage’a na facebooku, zamieszczamy tam aktualności odnośnie bezpłatnych lekcji pokazowych, które odbędą się już 12.06, dni otwartych oraz innych nowinek w naszej szkole. Nasza placówka znajduje się przy ul.Kozielskiej 9, można nas odwiedzić w godzinach 13:00-19:00 od poniedziałku do piątku.

Materiał partnera

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pani od polskiego
pani od polskiego 09.06.2021, 09:04
Chyba "tę" szkołę ;)

Pozostałe