Dębową opanują karpiarze. Trzeba się liczyć z chwilowymi utrudnieniami w korzystaniu z akwenu i ścieżki

  • 09.06.2021, 10:07
  • W
Dębową opanują karpiarze. Trzeba się liczyć z chwilowymi utrudnieniami… W
W dniach 9-13 czerwca nad zbiornikiem wodnym w Dębowej w gminie Reńska Wieś odbywają się zawody wędkarskie. Zarówno użytkownicy akwenu, jak i biegnącej wokół niego ścieżki, mogą napotkać chwilowe problemy w korzystaniu z ich uroków.

Jak przekazują w Urzędzie Gminy w Reńskiej Wsi, obowiązuje całkowity zakaz korzystania ze środków pływających i wędkowania przez niebiorących udziału w zawodach, za wyjątkiem części akwenu przy tzw. "Meliorancie".

Ponadto obowiązuje zakaz korzystania z zajętych przez zawodników pomostów i zbliżania się, zarówno od strony lądu jak i wody, do stanowisk zawodniczych (by uniknąć przypadkowego uderzenia elementami osprzętu).

Warto mieć też na względzie, że w środę (9 czerwca) w godz. 12:30-14:30, a także w niedzielę 13 czerwca w godz. 9:30-11:30 w związku z wypakowywaniem i pakowaniem sprzętu przez zawodników na ścieżce wokół akwenu możliwy jest czasowy postój pojazdów zawodników, co może utrudniać chwilowo poruszanie się po ścieżce.

"Zawodników zobowiązujemy do przestrzegania zasad obowiązujących na akwenie oraz pozostawienie porządku na swoim stanowisku. Za chwilowe niedogodności przepraszamy i prosimy o wzajemną wyrozumiałość wszystkich użytkowników akwenu" - czytamy w komunikacie wystosowanym przez samorząd, który jest gospodarzem akwenu.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Alf
Alf 10.06.2021, 07:51
Aro, ale z ciebie intelektualista...
Aro
Aro 09.06.2021, 17:43
Henio *** sie
Henio
Henio 09.06.2021, 14:55
To co dzieje się wokół akwenu na Dębowej to jest skandal. Karpiarze zajmują całe jezioro i nikt nie może nawet tupnąć nogą bo się ryby wystraszą. Wstyd że miasto nie może się dogadać z Reńską Wsią i zaoferować coś dla mieszkańców.

Pozostałe