Wandale nie odpuszczają nawet kwiatkom. Zniszczone rośliny w parku Pojednania. ZDJĘCIA

  • 10.06.2021, 12:34
  • Źródło: Urząd miasta
Wandale nie odpuszczają nawet kwiatkom. Zniszczone rośliny w parku Pojednania.…
Świeżo zasadzone rośliny w kędzierzyńskim parku Pojednania zamiast cieszyć oko spacerowiczów zostały bezmyślnie zdewastowane.

- Niestety nie po raz pierwszy doszło do podobnych incydentów. W ostatnim czasie sadzonki zniknęły też z ul. Krzywoustego, ul. Chrobrego i ul. Pamięci Sybiraków. Apelujmy, aby wszystkie podobne wybryki były zgłaszane Straży Miejskiej – poinformował w mediach społecznościowych Urząd Miasta w Kędzierzynie-Koźlu.

 

Źródło: Urząd miasta

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 10.06.2021, 15:19
Gnojki na osiedlu Piastów też chodzą i dewastują tereny zielone za blokami i nic do nich nie dociera. A jak się zwróci uwagę to patrzy jeden z drugm jak upśledzony i dalej niszczy. Przy domofonach też majstrują. Inny sąsiad ich przegonił spod klatki. Człowiek opirniczył matoła żeby nie niszczył to smerfy nasłał na niego, że się go straszy. Taki wystraszony, że chodzi regularnie i dewastuje dalej z dwoma innymi półgłowkami. A policja zamiast się zająć tymi młodocianymi bandziorami,co niszczą i dewastują wszystko to sie obrywa temu co zwraca uwagę. A człowiek musi potem się tłumaczyć niebieskim, że jak widzi, że ktoś coś niszczy za blokiem to reaguje, bo to normalna reakcja. A sytuacja ta ma miejsce praktycznie non stop. Potem się dziwić, że znieczulica i każdy ma wszystko gdzieś. Bezstresowe wychowanie sie kłania i każdy młokos myśli, że jest bezkarny i może robić co mu się podoba. Pokolenie róbta co chceta.
złote a skromne
złote a skromne 10.06.2021, 16:44
Pokolenie róbta co chceta już dorosło i wyjechało do normalniejszych krajów. Teraz dokazuje pokolenie JPII 100% i czyni sobie ziemię poddaną .

Pozostałe