Filmowy poranek w kinie Helios. Seanse bajki "Magiczne muzeum"

  • 10.06.2021, 18:07
  • Ł
Filmowy poranek w kinie Helios. Seanse bajki "Magiczne muzeum"
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza ponownie na poranki filmowy dla dzieci. Seanse filmu animowanego "Magiczne muzeum" odbędą się 12 i 13 czerwca o godz. 10.30. Przed seansem na dzieci czekać będą zabawy i zagadki do rozwiązania.

Helios dla Dzieci zaprasza na film o perypetiach Henrysia, jego psa i przyjaciółki Moniki. Czeka ich ważne zadanie, muszą uratować miasto przed złym Władcą Marionetek.

Henryś jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel — chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek. Gdy chłopiec przypadkiem uaktywni legendarny magiczny dysk, wszystkie lalki ożyją. A wraz z nimi straszny Władca Marionetek. Kiedy Henryś zda sobie sprawę z tego, jakie złe moce uwolnił, będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by ocalić nie tylko siebie i przyjaciół, ale całe miasto.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe