Pompki z "Ćwiczęsto" znowu na ulicach Kędzierzyna-Koźla

  • 11.06.2021, 22:18
  • Rafał Pulkowski
Pompki z "Ćwiczęsto" znowu na ulicach Kędzierzyna-Koźla
Za pompowanie do zgarnięcia nagrody o wartości aż 1000 złotych. Akcja ta jest wyjątkowa, ponieważ razem z nią obchodzona będzie rocznica "Ćwiczęsto". Organizatorzy zapraszają wszystkich na kozielski rynek w piątek, 18 czerwca na godzinę 15.

To klasyczne i chyba najprostsze ćwiczenie, jakie można wykonywać praktycznie w każdych warunkach. Wystarczy przyjść i zrobić pompki. Każdy dostanie upominek, a dla trzech najlepszych czekają nagrody. "Ćwiczęsto 2021", to projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle i organizowany w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii".

- Na Facebooku prowadzimy serię zajęć online z profesjonalistami świata sportu, diety, psychologii oraz utytułowanymi zawodnikami. Grupa uczestników stale się powiększa. Obecnie nasz zasięg to już około 800 000 osób - nie kryje satysfakcji Michał Wencel i dodaje - pierwotnym zadaniem projektu było działanie w Internecie, jednak gdy tylko sytuacja pozwoliła, wyszliśmy na ulice. Z uwagi na pandemię koronawirusa chcieliśmy dać ludziom pewną alternatywę.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😱
😱 13.06.2021, 09:15
Gość na zdjęciu ma łokcie po przeciwnej stronie ręki w tym samym kierunku co paluchy. Nieźle sobie grabie powykręcał. Do specjalisty niech smaruje a nie za ćwiczenia się zabiera, bo jeszcze pogłębi ten defekt.
Lojalna Jolanta
Lojalna Jolanta 12.06.2021, 08:15
Znowu ten cyrk objazdowy się zaczyna. 😆 😅 😂 🤣

Pozostałe