Podopieczni "Brzdąca" stworzyli tabliczki zniechęcające do śmiecenia w lesie

  • 24.06.2021, 10:30 (aktualizacja 24.06.2021, 10:43)
  • Rafał Pulkowski
Podopieczni "Brzdąca" stworzyli tabliczki zniechęcające do śmiecenia w…
Po uprzątnięciu lasu na osiedlu Żabieniec mieszkańcy wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom "Brzdąc" przeprowadzili kolejną akcję. Tym razem dzieci i dorośli wykonali tabliczki, które namawiają do zachowania czystości w lesie.

Pomysłowość i zaangażowanie osób, które brały udział w wydarzeniu były ogromne. Poniższe zdjęcia najlepiej pokazują efekty pracy. Hasła, jakie mogliśmy zobaczyć na tabliczkach, to m.in.: "Nie śmieć! To zatruwa ziemię.", "By Cię duchy nie straszyły, zachowaj tu porządek mój miły", "Nie śmieć i nie pal w lesie - to jest trujące" czy "Nie wyrzucaj śmieci! Tu spacerują dzieci!".

- Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu drewnianych tabliczek Krzysztofowi Lepichowi z rancza "Wild West" w Rozwadzy - podsumowała Marzanna Pogorzelska.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lokator
lokator 24.06.2021, 21:31
To jeszcze niech stworzą takie zniechęcające przed dewastacją terenów zielonych na Piastach za blokami przez młodocianych wandali, kradzieżą nie swoich rzeczy, majstrowaniem przy domofonach, straszeniem ptaków itp. Bo w tych chorych czasach dzieciarnia jest bezkarna i nie dociera do nich jak się zwraca uwagę n-tą ilość razy takim matołom.

Pozostałe