Kupił nawozy i wygrał ciągnik John Deere. Loteria Grupy Azoty rozstrzygnięta!

  • 24.06.2021, 10:39
  • Źródło: Grupa Azoty
Kupił nawozy i wygrał ciągnik John Deere. Loteria Grupy Azoty rozstrzygnięta! Laureatowi gratulowali Piotr Żyła i Tomasz Hinc
Grupa Azoty rozstrzygnęła czwartą edycję loterii konsumenckiej. Nagroda główna została wręczona laureatowi przez prezesa zarządu Tomasza Hinca oraz skoczka narciarskiego Piotra Żyłę, którego od lata wspiera największy koncern chemiczny w Polsce.

Tegoroczna loteria „Dbamy o polską ziemię” trwała od 1 lutego do 30 kwietnia. Każdy, kto w tym czasie kupił dowolny nawóz z oferty Grupy Azoty za minimum 1000 zł brutto i wysłał zgłoszenie SMS-em lub rejestrując się na specjalnej stronie, mógł wygrać jedną z 356 nagród dziennych w wysokości 1000 zł lub nagrodę główną, którą był ciągnik John Deere 5058E. Trafił on do pana Radosława z miejscowości Orłowiny.

Kluczyki do traktora zostały uroczyście przekazane laureatowi 16 czerwca przez mistrza świata w skokach narciarskich Piotra Żyłę oraz prezesa Zarządu Grupy Azoty SA Tomasza Hinca.

- Gratuluję zwycięzcy nagrody głównej i wszystkim laureatom nagród dziennych. W tegorocznej edycji loterii odnotowaliśmy o ponad 30 proc. zgłoszeń więcej w porównaniu z rokiem ubiegłym - powiedział Tomasz Hinc. - To potwierdza, że rolnicy hasłem „Dobre, bo polskie” kierują się nie tylko przy sprzedaży swoich produktów, ale również przy zakupie nawozów. To właśnie dzięki takim decyzjom zakupowym Grupa Azoty może inwestować, rozwijać kolejne innowacyjne projekty, ale również promować swoją markę poprzez wsparcie polskiej kultury i sportu. Tym samym rolnicy, którzy kupują nasze produkty, mają swój udział w sukcesach sportowców i drużyn wspieranych przez Grupę Azoty, m.in. mistrza świata w skokach narciarskich Piotra Żyły, zwycięzców siatkarskiej Ligi Mistrzów z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle czy siatkarek mistrza Polski z Chemika Police - dodał prezes Zarządu Grupy Azoty.

Sukces loterii to efekt m.in. prostych reguł uczestnictwa, czyli „kup nawozy – zarejestruj dokument – czekaj na wygraną”, oraz szerokiej, ale precyzyjnej kampanii reklamowej.

- Wsparcie, które otrzymuję od Grupy Azoty, powoduje, że mogę ze spokojem koncentrować się na osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych. Grupa Azoty uwierzyła we mnie już dziewięć lat temu, czyli dużo wcześniej nim osiągnąłem największe sukcesy. Chcę wyraźnie podkreślić, że rolnicy, którzy decydują się na zakup nawozów Grupy Azoty, mają wkład w każde z moich zwycięstw. Dziękuję za to wsparcie i gratuluję zwycięzcy loterii - mówił Piotr Żyła.

Szczęśliwy zwycięzca czwartej edycji loterii zakupił nawozy - Polifoskę 6 i Pulan - i zarejestrował jedną fakturę na kwotę ponad 4 tys. zł.  

- Od lat kupuję nawozy Grupy Azoty – przede wszystkim ze względu na sprawdzoną jakość, ale również dlatego, że chcę wspierać krajowych producentów. Cieszę się, że tym razem czekała na mnie taka niespodzianka - przyznał zwycięzca loterii.

Źródło: Grupa Azoty

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe