Doping strefy kibica nie pomógł. Polscy piłkarze odpadli z Euro

  • 24.06.2021, 12:08
  • Ł
Doping strefy kibica nie pomógł. Polscy piłkarze odpadli z Euro Foto: TS Chemik Kędzierzyn-Koźle
Cel był oczywisty – pokonać Szwedów, co zapewniłoby naszym piłkarzom awans do 1/8 finału UEFA Euro 2020. Tak się jednak nie stało i kibice na sukces reprezentacji Polski muszą czekać do kolejnych mistrzostw.

Kilka tysięcy polskich kibiców na stadionie w Sankt Petersburgu i miliony, zgromadzone przed telewizorami w domach, pubach i strefach kibica, liczyło, że biało-czerwoni spełnia ich i swoje marzenia i awansują z grupy.

Po przykrej porażce 1:2 ze Słowacją na inaugurację, potem przyszedł nieoczekiwany remis 1:1 z faworyzowanymi Hiszpanami. Polacy zagrali w tym meczu dobrze i odżyły nadzieję kibiców. Warunek był jeden, trzeba było ograć mocnych Szwedów. Bramka stracona już w 2. minucie zaskoczyła nasz zespół. Potem rywale strzelili kolejną, ale nasi piłkarze walczyli i po dwóch golach Roberta Lewandowskiego doprowadzili do remisu w 84. minucie. Było jeszcze kilka minut nadziei na zdobycie zwycięskiej bramki. Jednak w doliczonym czasie gry Szwedzi trafili do naszej siatki, czy zapewnili sobie zwycięstwo w grupie E.

Zobaczcie, jak bawiono się w strefie kibica na ośrodku Hula Gula Dębowa, w której podczas każdego meczu Polaków była gorąca atmosfera.

Ł

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

asu
asu 25.06.2021, 00:26
czy to ta ekipa co nam rondo blokuje w sierpniu? ładny wzór dla dzieci. Piwsko wszędzie. Wzorowi rodzice.
tomek
tomek 24.06.2021, 17:31
Ważne że właściciele knajp zarobili(przed następnym zamknięciem z powodu pandemii),na Naszą reprezentację raczej liczyć nie możemy.Od dzisiaj nie kupujmy w szwedzkich marketach za to co zrobili
Gertruda
Gertruda 25.06.2021, 10:54
Raczej w polskich marketach nie kupujemy za słabe przygotowanie do mistrzostw. Orły chyba myślały, że ktoś im się położy na boisku a tu trzeba biegać i grać.
jacek
jacek 25.06.2021, 18:24
W Polskich i tak nie kupujemy,bo prawie ich nie ma>haha

Pozostałe