Rolnicy z gminy Reńska Wieś okazali wielkie serca dla poszkodowanych [ZDJĘCIA]

  • 02.07.2021, 09:54 (aktualizacja 02.07.2021, 13:26)
  • Źródło: UG Reńska Wieś
Rolnicy z gminy Reńska Wieś okazali wielkie serca dla poszkodowanych [ZDJĘCIA]
Aż 70 balotów siana i sianokiszonki oraz tona kukurydzy, zapakowane na dwa TIR-y są już w drodze z Reńskiej Wsi do miejscowości Librantowa w gminie Chełmiec.

Pomoc, która pierwotnie miała trafić do rolników z Nowej Białej - miejscowości w województwie małopolskim, gdzie 19 czerwca wieczorem wybuchł gigantyczny pożar trawiąc ponad 40 budynków - zgodnie z sugestią władz gminy Nowy Targ, które poinformowały, że mają już wystarczająco dużo paszy dla zwierząt, pojedzie ostatecznie do poszkodowanych tydzień temu przez trąbę powietrzną rolników z Librantowej.

- Dziękuję wszystkim rolnikom, którzy odpowiedzieli na apel: Dawidowi Majnuszowi za transport oraz Mateuszowi Mroskowi za koordynację - napisał na facebookowym profilu wójt gminy Reńska Wieś Tomasz H. Kandziora.

Zapraszamy do poniższej fotogalerii.

Źródło: UG Reńska Wieś

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jacek
jacek 05.07.2021, 17:50
Ta gmina widzę za wszelką cenę chce być na świeczniku,ile to inwestycji w gminie,jakie dróżki rowerowe,jaką pomoc organizują dla poszkodowanych.A idziesz do nich z malutkim problemem i odbijasz się od ściany i czekasz miesiącami na odpowiedź.Tak samo sytuacja z dworcem kolejowym,kiedy to oni już mieli na niego pieniądze i kiedy to zaczynali go już remontować i dalej nic w temacie.Oto cała prawda o tej gminie

Pozostałe