Niebiesko-biało-czerwoni zamienili się na chwilę w niebieskich. Jak siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wspierają osoby z autyzmem

  • 02.07.2021, 11:04 (aktualizacja 02.07.2021, 11:21)
  • Źródło: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Niebiesko-biało-czerwoni zamienili się na chwilę w niebieskich. Jak siatkarze…
Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zostali nominowani do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Szafera w Głubczycach.

„Wyzwania lubimy zatem i to z chęcią podejmiemy. Udostępniamy naszą niebieską grafikę i zachęcamy do zabawy kolejnych! Do wykonania zadania nominujemy: Grupę Azoty ZAK S.A. oraz Hotel Hugo” - czytamy na facebookowym profilu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną, np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: [email protected] Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

 

Źródło: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe