Dobra muzyka i świetna zabawa z okazji otwarcia strefy relaksu na kozielskiej wyspie

  • 10.07.2021, 11:01
  • Rafał Pulkowski
Dobra muzyka i świetna zabawa z okazji otwarcia strefy relaksu na kozielskiej…
W miniony piątek, 9 lipca przy przystani "Szkwał" oficjalnie otworzono strefę relaksu, nową restaurację oraz odbyły się koncerty i wspólny jam session nad Odrą.

Impreza została zorganizowana przez starostwo powiatowe przy współpracy z Kameleon Jazz Club. W otwarciu uczestniczyli starosta powiatu Paweł Masełko, wicestarosta Józef Gisman oraz przewodniczący Rady Miasta i dyrektor przystani "Szkwał" Ireneusz Wiśniewski.

- Nazwa "Szkwał" pozostanie, bo taka się już dawno przyjęła. Myślę, że to jest magiczne miejsce. Najważniejsze, aby mieszkańcy czuli się tu dobrze - powiedział Józef Gisman.

Na scenie wystąpiły zespoły: Mindthra z Kędzierzyna-Koźla oraz Voda z Krakowa. Zwieńczeniem wydarzenia był "Dżem nad Odrą", czyli wspólny jam session z udziałem wielu muzyków z Kędzierzyna-Koźla.

- Myślę, że nie tylko dzisiaj, ale i w najbliższych miesiącach, a nawet latach będzie to taki wyjątkowy punkt na mapie naszego miasta, gdzie będzie można posłuchać dobrej muzyki, spędzić świetnie czas na łonie natury blisko naszej pięknej rzeki Odry i tego państwu życzę - powiedział Paweł Masełko.

W strefie znajdziemy leżaki, stoliki z parasolami, scenę, strefę bistro oraz plażę i siłownię na wolnym powietrzu. Wśród zaproszonych gości byli także radni miejscy i powiatowi oraz wójtowie wszystkich gmin.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe