Wyniki zeszły na dalszy plan - liczyła się integracja. W Maciowakrzu polała się woda

  • 16.07.2021, 10:38
  • W
Wyniki zeszły na dalszy plan - liczyła się integracja. W Maciowakrzu polała… Fot. OSP Maciowakrze
W przeprowadzonych w Maciowakrzu gminnych zawodach sikawek konnych uczestniczyło trzynaście drużyn, z czego trzy żeńskie. Zaprezentowały się też maluchy aspirujące do bycia strażakiem.

O pełną stawkę toczyła się rywalizacja w drużynach seniorskich. Wodę pompowano z dwóch sikawek konnych, które udostępniły jednostki z Radoszów i Maciowakrza. W kategorii kobiecej tryumfowało OSP Maciowakrze. Drugie miejsce wywalczyła jednostka z Ostrożnicy, a trzecie OSP Gościęcin. Jednostka z Radoszów wygrała w kategorii męskiej, wyprzedzając OSP Ucieszków i OSP Gościęcin.

Poza zwycięskimi drużynami w kategorii zespołów męskich uczestniczyły OSP z Kózek, Trawników, Borzysławic, Naczęsławic i Grudyni Wielkiej.

Nie liczył się za to czas, w jakim tor przeszkód i rozwinięcie bojowe zaliczyli najmłodsi adepci pożarnictwa. W ich przypadku bowiem chodziło przede wszystkim o udział w zawodach. "Smerfy" reprezentowały jednostki z Trawników, Ucieszkowa, Maciowakrza, Grudyni Wielkiej, Radoszów, Ostrożnicy i Naczęsławic. Wszystkie drużyny w tej kategorii zdobyły pierwsze miejsce.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe