Rajd rowerowy w Cisku. Przy okazji będzie się można zaszczepić

  • 21.07.2021, 14:39
  • W
Rajd rowerowy w Cisku. Przy okazji będzie się można zaszczepić W Zorganizowane rowerowe przejażdżki są popularne w gminie Cisek. Przykładem choćby rodzinny rajd w Sukowicach w 2019 r.
Chętni do udziału w wydarzeniu zgłoszeni. Atrakcje przygotowane. Pogoda? Z deszczową aurą doskonale radzono sobie w przeszłości.

W przedostatnią niedzielę lipca z placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku wystartuje rajd rowerowy, który jest czymś więcej niż zwykłą przejażdżką. 

Start spod GOK zaplanowano na godz. 14. Rowerzyści przemierzą drogi Landzmierza i Ciska, by po godzinie zakończyć jazdę na placu przy Garden-Cafe. Na tym jednak nie koniec atrakcji. Organizatorzy - Garden-Cafe, Towarzystwo Promocji i Rozwoju Wsi Cisek, OSP Cisek oraz sołectwa Cisek i Landzmierz - na mecie przewidują dla dzieci uczestniczących w rajdzie atrakcje. Nie zabraknie czegoś na ząb i drobnych upominków.

Co ważne, korzystając z dodatkowych atrakcji, będzie można wesprzeć jedną z parafii w afrykańskim Togo. Mieszkańcy gminy Cisek robią to od lat. Powstała nawet nieformalna grupa "Przybij piątkę - Misja Togo". Jest ona jednym z podmiotów wspierających organizatorów.

***

Sporym ułatwieniem dla części osób, które nie mogą wygospodarować czasu na zaszczepienie się przeciwko COVID-19, są akcje podczas różnego rodzaju imprez.

Rowerowy rajd rodzinny w Cisku daje taką możliwość. Zaszczepić się będą mogli pełnoletni mieszkańcy nie tylko gminy Cisek, ale całego powiatu, w godzinach 15:00-18:00 na placu przy Garden Cafe w Cisku.

 

W

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe