Samantha wygrała plebiscyt. To już drugi Bobas Miesiąca w rodzinie

  • 03.08.2021, 09:18
  • ART
Samantha wygrała plebiscyt. To już drugi Bobas Miesiąca w rodzinie
Dziewczynka urodziła się 23 kwietnia o godzinie 11.41. W chwili przyjścia na świat ważyła 2,23 kg i mierzyła 49 cm. To już drugie dziecko Kamila Wiśniewskiego i Laury Gohli-Wiśniewskiej oraz drugi Bobas Miesiąca w tej rodzinie.

W marcu 2019 roku w organizowanym przez „Lokalną” konkursie zwyciężył braciszek Samanthy - Aaron. Chłopczyk, tak jak siostrzyczka, zdeklasował rywali. Wszystko za sprawą dziadka Waldka, który zgromadził sporo kuponów konkursowych.

Samantha Wiśniewska o zwycięstwo rywalizowała z pokaźną gromadką 51 noworodków. W zabawie miała numer 2. Zdobyła blisko pięć tysięcy głosów.

Za zwycięstwo otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: fotograf Magdalenę Wiącek, sklep Zozodu.pl, żłobek Wesoła Gromadka, Szkołę Językową Wings, salę zabaw Nununu, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” w Raszowej, agenta PZU Jarosława Kierzkowskiego, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz redakcję „Nowej Gazety Lokalną”.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są TUTAJ.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe