Ruszyła zbiórka na rehabilitację Oliwii. Dziewczynka cały czas jest w śpiączce

  • 04.08.2021, 12:24
  • ART
Ruszyła zbiórka na rehabilitację Oliwii. Dziewczynka cały czas jest w…
3,5-letnia Oliwia, która najbardziej ucierpiała w wypadku, do którego doszło 17 lipca koło Ucieszkowa, cały czas jest w śpiączce. Dziewczynka doznała poważnego urazu główki. Ma pękniętą czaszkę.

Oliwia cały czas jest w śpiączce. O dramatycznym wypadku czteroosobowej rodziny pisaliśmy tutaj: Najbardziej ucierpiała Oliwia, która ma pękniętą czaszkę. Dziewczynka jest w śpiączce i tutaj: Jest co najmniej jeden świadek wypadku. Prokuratura szuka kolejnych

O stanie zdrowia Oliwi, który od czasu wypadku się nie zmienił, przeczytacie tutaj: Złe rokowania dla poszkodowanej w wypadku 3,5-letniej Oliwii.

Aktualnie rodzice przygotowują dokumenty niezbędne do zorganizowania rehabilitacji, która prawdopodobnie zostanie przeprowadzona w jednej z warszawskich klinik. Konieczne są pieniądze na opłacenie drogiego, ale dającego nadzieję na końcowy sukces, leczenia.

- Szansą dla niej na normalne życie jest wyłącznie rehabilitacja. Bardzo ucierpiała główka córeczki. Bardzo proszę o pomoc tych, którzy mogą – zaapelował Marcin Sbeczka, tato Oliwi.

Osoby, które chciałyby wesprzeć rodzinę, mogą to zrobić, wpłacając pieniądze. Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe