Finał Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej na stadionie „Kuźniczka”

  • 05.08.2021, 13:23
  • Ł
Finał Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej na stadionie „Kuźniczka”
Najlepsi zawodnicy rozgrywek o Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej wezmą udział w turnieju finałowym, który rozegrany zostanie na stadionie „Kuźniczka” w Kędzierzynie-Koźlu w dniach 7 i 8 sierpnia.

Uczestnicy cyklu, organizowane już po raz 25. przez Opolski Związek Piłki Siatkowej, zbierali punkty za miejsca uzyskane w poszczególnych turniejach eliminacyjnych. Ich suma zdecydowała o tym, które pary wystąpią w wielkim finale. Ten odbędzie się na piaszczystych boiskach przy ul. Grunwaldzkiej.

W sobotę od godz. 10.00 grali będą panowie. Wśród 12 par nie brakuje siatkarzy z Kędzierzyna-Koźla. Z numerem jeden rozstawieni zostali liderzy rankingu: Szymon Bąk i Mikołaj Sarnecki, a z trójką: Grzegorz Barciak i Aleksander Januszkiewicz. Nasze miasto w turnieju reprezentują jeszcze: Radosław Brzozowski w parze z Markiem Setlakiem z Opola oraz Dawid Czapla grający w duecie z Krzysztofem Ralko z Opola.

Natomiast w niedzielę do rywalizacji przystąpi osiem zespołów żeńskich. Wśród nich jedyną reprezentantką Kędzierzyna-Koźla będzie Iwona Winkiewicz, która wystąpi w parze z Martyną Bednarz z Opola. Początek gier również o godz. 10.00.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

𓃬
𓃬 05.08.2021, 14:34
Ciekawe, czy pokopytkują na tym piachu jakieś fajne gazele?

Pozostałe