Pożar mieszkania przy ul. Karola Miarki ugaszono w zarzewiu. Zapaliły się kartony i ubrania. ZDJĘCIA

  • 06.08.2021, 09:22
  • W
Pożar mieszkania przy ul. Karola Miarki ugaszono w zarzewiu. Zapaliły… Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu
Zastępy z JRG-1, JRG-2 i OSP Cisowa zadysponowano do pożaru, jaki we czwartkową noc pojawił się w jednym z mieszkań przy ul. Karola Miarki w Kędzierzynie-Koźlu.

Zapowiadało się, że może być gorzej, lecz na szczęście zakończyło się na strachu. 5 sierpnia o godz. 23 do KP PSP w Kędzierzynie-Koźlu napłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania na ul. Karola Miarki. Do akcji wyjechały łącznie cztery samochody. Na miejscu była już policja.
- Po przyjeździe okazało się, że zapaliły się kartony i ubrania, które znajdowały się bardzo blisko żarówki halogenowej. Pani, która mieszka w tym lokalu z dwoma synami, zaczęła gasić pożar, po czym wyszła na zewnątrz. Kiedy dotarliśmy na miejsce, trzech lokatorów tego mieszkania było już na zewnątrz - relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Kędzierzynie-Koźlu kpt. Wojciech Żuchora. Na miejscu podano tlen mieszkance.

 

W

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe