Powiatowe Zawody Sikawek Konnych w Łanach. Będzie się też można zaszczepić

  • 06.08.2021, 09:56
  • W
Powiatowe Zawody Sikawek Konnych w Łanach. Będzie się też można zaszczepić W
Choć do wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu, już dziś wszyscy, którzy chcieliby się zaszczepić przeciw COVID-19 niejako przy okazji, bo w ramach zawodów strażackich, powinni zarezerwować sobie czas w trzecią niedzielę sierpnia.

Powiatowe Zawody Sikawek Konnych organizuje 15 sierpnia jednostka OSP z Łan w gminie Cisek. I tym razem - podobnie jak przy okazji rajdu rowerowego w Cisku - będzie się można przy okazji zaszczepić w mobilnym punkcie szczepień przeciw COVID-19.

XVII Powiatowe Zawody Sikawek Konnych, w tym II o memoriał druha Kazimierza Stępnia, odbędą się na boisku w Łanach. Zbiórkę zaplanowano na godz. 13.30, a rozpoczęcie zawodów godzinę później. Przewidziano liczne atrakcje dla dzieci, a o godz. 18.00 zabawa taneczna.

Wszyscy chętni będą mogli zaszczepić się przeciw Covid-19 w godz. 15.00-18.00. Do wyboru będą szczepionki Pfizer oraz Johnson & Johnson. Mimo że nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja, w celu zapewnienia odpowiedniej ilości szczepionek, prosi się o kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Cisku pod nr. tel. 77 487 11 59 lub OSP Łany - tel. 501 650 427.

W

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe