Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Sweat"

  • 08.08.2021, 15:29
  • Ł
Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Sweat"
Kędzierzyński „Helios” zaprasza na pokaz polsko-szwedzkiego dramatu „Sweat”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano w poniedziałek 9 sierpnia o godz. 18.00.

Sylwia Zając (Magdalena Koleśnik) to influencerka fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki. W internecie ma tysiące followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników, a na imprezach każdy próbuje ją poznać.

Jednak kiedy jest w domu i wyłącza telefon, zostaje zupełnie sama. Choć Sylwia z łatwością dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama.

Kiedy dziewczyna zdecyduje się umieścić w sieci odważne nagranie, będzie ono początkiem serii wydarzeń, które staną się próbą zarówno dla niej, jak i dla nielicznych osób, które znają ją bliżej. W ciągu trzech dni dziewczyna nieoczekiwanie odkryje ciemną stronę swojej popularności, a jednocześnie pozna prawdziwą bliskość.

Film Magnusa von Horna był prezentowany na festiwalu w Cannes. Otrzymał też kilka Złotych Lwów na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe