Kolorowe Smaki Agness zapraszają. Przepyszne desery zjesz w pięknej zamkowej scenerii. ZDJĘCIA

  • 12.08.2021, 10:58
  • ART
Kolorowe Smaki Agness zapraszają. Przepyszne desery zjesz w pięknej zamkowej…
Nowa kawiarnio-lodziarnia w Polskiej Cerekwi zaprasza na przepyszne dania, które zjesz, delektując się pięknym widokiem zamku. W menu znajdują się pyszne kawy, desery lodowe, gofry, granity, naleśniki, shake'i czy zapiekanki.

- Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, w pięknym zamku żyła królewna .... STOP! To było kiedyś! Rzeczywistość trochę inna, ale też jest pięknie! - opowiada Agnieszka Dąbrowska o swojej kawiarnio-lodziarni KOLOROWE SMAKI AGNESS.

- Serdecznie zapraszamy! To idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi i nie tylko! Posiadamy 3 strefy wypoczynkowe: *strefa piknikowa - idealna dla rodzin z małymi dziećmi, *patio (blisko strefy piknikowej), *tarasowa (przy kawiarni). Chcesz odpocząć na kocyku i nie biegać za dzieckiem? Nasza strefa piknikowa z niesamowitym widokiem na zamek jest do tego przygotowana – informuje Agnieszka Dąbrowska.

 

KOLOROWE SMAKI AGNESS znajdują się w Polskiej Cerekwi na ulicy Rynek 3 B. Są czynne codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00.

 

Uwaga! Już w najbliższą niedzielę 15 sierpnia od godziny 16:00 w strefie patio oraz piknikowej będzie można posłuchać muzyki jazzowej na żywo.

- Na tle naszego pięknego zamku w Polskiej Cerekwi wytworzy się magiczny klimat. Będziemy mogli się na chwilę odprężyć i zrelaksować – zapowiada Agnieszka Dąbrowska.

Wystąpią:

Martin Rataj - pianista, klawiszowiec oraz akompaniator. Absolwent Wydziału Jazzu w Nysie, w klasie prof. dr hab. Wojciecha Niedzieli.

Na scenie koncertował wspólnie z wieloma wybitnymi muzykami (Włodek Pawlik, José Torres, Eric Marienthal). Aktualnie współtworzy zespół Olaboga Band oraz pracuje z młodymi adeptami sztuki muzycznej.

Angelika Kaschuba - wokalistka od nastoletnich lat związana z muzyką gospel, od 5 lat również saksofonistka. Swoją edukację zaczęła w szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy we Wrocławiu, gdzie pod okiem wspaniałego profesora Tomasza Wendta rozwijała swoją wiedzę i umiejętności instrumentalne. Obecnie studiuje saksofon na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Nysie pod okiem mgr Piotra Milwiw-Barona. Osoba nastawiona na ciągły rozwój i czerpanie radości z doświadczeń muzycznych.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe