Pracowity koniec wakacji dla strażaków z Większyc. ZDJĘCIA

  • 02.09.2021, 10:40
  • W
Pracowity koniec wakacji dla strażaków z Większyc. ZDJĘCIA Fot. OSP Większyce
Motorowerzysta, który uderzył w drzewo, pożar przewodu kominowego, powalone drzewa. To była intensywna końcówka wakacji dla strażaków z jednostki OSP w Większycach.

Zastęp w sile 5 strażaków z OSP Większyce zadysponowano 19 sierpnia do zdarzenia w Łężcach, w którym kierujący motorowerem na zakręcie uderzył w drzewo. Działania druhów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Na miejscu działały również zastępy z JRG II w Kędzierzynie-Koźlu. Kierującym motorowerem zajęło się ZRM.

Do pożaru przewodu kominowego w Gierałtowicach 30 sierpnia w godzinach nocnych zadysponowano zastęp w sile 6 strażaków z OSP Większyce. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu pieca, wyczyszczeniu komina oraz na przewietrzeniu budynku. Na miejscu działał zastęp z OSP Gierałtowice oraz zastępy z JRG II w Kędzierzynie-Koźlu.

Nazajutrz w godzinach przedwieczornych druhów z większyckiej jednostki zadysponowano do powalonych drzew w Długomiłowicach. Zastęp w sile 6 strażaków zabezpieczał miejsce zdarzenia i usuwał powalone drzewa. Na miejscu działał zastęp z OSP Długomiłowice oraz zastępy z JRG II w Kędzierzynie-Koźlu.

Wrzesień strażacy z OSP Większyce rozpoczęli od udziału w akcji na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Zadysponowano ich do rozlanej substancji ropopochodnej.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe