Charytatywny bieg 6-godzinny. Połączą przyjemne z pożytecznym

  • 03.09.2021, 14:31
  • ANKO
Charytatywny bieg 6-godzinny. Połączą przyjemne z pożytecznym
Bądź aktywny, a przy okazji pomóż potrzebującym. Z takiego założenia wyszli organizatorzy 6-godzinnego biegu zaplanowanego na sobotnie popołudnie. Wszystko to z myślą o 8-miesięcznym Miłoszu Głowackim z Kędzierzyna-Koźla, który cierpi na zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego i okołoporodowe zaburzenia oddychania.

Uczestnicy tego wydarzenia wystartują 4 września o godzinie 18. Dystans będą mogli pokonać indywidualnie lub w sztafecie.

- Bądźcie wcześniej, bo będzie na Was czekała ekipa Miłosza  - czytamy na stronie organizatora wydarzenia, którym jest Fabryka Aktywności Kędzierzyn-Koźle.

Podczas imprezy przewidziano licytacje dla Miłoszka. Będą gadżety, obrazy, napoje, pyszności upieczone przez miłoszowych wolontariuszy, a także  inne smakołyki.

W biurze zawodów w dniu biegu będzie można również zapisać się na bieg. Start - oddalony o około 555 metrów od biura zawodów - nastąpi o godz. 18:00 w Parku Orderu Uśmiechu. Na starcie pojawi się m.in. sztafeta Cze-Mi w składzie: Gabriela Bieniek, Aleksandra Radłowska, Waldemar Mirek, Tomasz Radłowski.

„Na bieg dajemy Wam 6 godzin. Co z tym zrobicie? Na trasie ustawimy jeden punkt Wellfit (Małą Strefę Relaksu) z kaloriami i nawodnieniem oraz małą strefę relaksu, na finiszu każdej pętli. Woda, owoce, czekolada, cukier. Od 18 do 24 w hali sportowej Śródmieście mieścić się  będzie DUŻA Strefa Relaksu (DSR). W każdy momencie możecie tam zejść, zasmakować, odpocząć i wrócić. A będą tam na Was czekały wolontariuszki z ekipy. Będzie możliwość zakupu bigosu, zupy i innych kalorii. Całość dochodu przeznaczona będzie na leczenie i rehabilitację Miłosza” - informują organizatorzy.  

O północy rozpocznie się dekoracja zwycięzców.

Podajemy też link do zbiórki, której celem jest  leczenie i rehabilitacja Miłoszka, konsultacje, pokrycie kosztów dojazdu oraz zakup sprzętu. Zbiórka rozpoczęła się 17 marca br., a jej zakończenie przewidziano za dwa tygodnie, a konkretnie 17 września. Na chwilę obecną zebrano 9 946,96 zł.
 

Link do zbiorki znajdziesz TUTAJ

 

ANKO

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe