Na wyspie królował hip-hop. Młodym ludziom udanej imprezy życzyli seniorzy. ZDJĘCIA

  • 04.09.2021, 10:56
  • ART
Na wyspie królował hip-hop. Młodym ludziom udanej imprezy życzyli seniorzy.… Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe
Koncert pod nazwą "Hip-hop nad Odrą" zorganizowano na kozielskiej wyspie 3 września. To była impreza dla młodych, ale dobrej zabawy życzyli im seniorzy.

Sympatyków mocnych bitów ze sceny przywitała między innymi Teresa Bączkowska, prezes Uniwersytet Trzeciego Wieku „Ziemi Kozielskiej”.

- Słyszałam, że macie zajefajną muzykę. Proszę was, żebyście super zagrali i żebyśmy my potem was pokochali, ba ja uważam, że bez młodzieży nie ma miasta i bez seniorów siłą rzeczy też nie. Życzę wam, żeby wam to wyszło, żebyście na stałe byli na wyspie. Wyspa była naprawdę zaniedbana, dziś mamy przepiękny obiekt, sukcesów życzę i żeby hip-hop zadziałał w naszym mieście. Joł, joł, joł – krzyknęła do publiczności Ewa Bączkowska. Seniorka została bardzo pozytywnie odebrana.

Bawiących się przywitał też Paweł Masełko, starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego oraz Ireneusz Wiśniewski, przewodniczący rady miasta Kędzierzyn-Koźle.

- Moi drodzy, wyspa żyje a żyje dzięki wam, bardzo się cieszę, że możemy się tu razem spotkać, bardzo się cieszę, że ci młodzi ludzie zdecydowali się na to by zorganizować ten cykl koncertów. To jest wyspa pokoleń, każdy znajdzie tutaj swoje miejsce. Bawcie się świetnie – powiedział Paweł Masełko.

Na scenie wystąpił: Latusek, Sulek Ri, Meis, Mulan, Daro, Stelmach, Dao, Dronziu, Stypi oraz Trup EPB.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe