Samantha to oczko w głowie tatusia

  • 05.09.2021, 21:02
  • ART
Samantha to oczko w głowie tatusia
- To zupełnie inne dziecko. Musieliśmy na nowo uczyć się opieki nad noworodkiem, bo ma zupełnie inne potrzeby i inaczej reaguje - opowiada Laura Gohla-Wiśniewska i Kamil Wiśniewski, którzy drugi raz szczęśliwie zostali rodzicami. 

Również po raz drugi ich pociecha została laureatem naszego plebiscytu na Bobasa Miesiąca. W 2019 roku konkurs wygrał Aaron Wiśniewski.

- Samantha jest wyjątkowo spokojną dziewczynką. Mogłaby cały czas leżeć i patrzeć na karuzelę, która jest zawieszona nad jej łóżeczkiem - opowiadają rodzice.

Dziewczynka przyszła na świat 23 kwietnia o godzinie 11.41. W chwili narodzin ważyła 2,23 kg i mierzyła 49 cm. Urodziła się jako wcześniak, była bardzo malutka i wymagała szczególnej opieki.

- Kamil na początku tak się o nią martwił, że nikt nie mógł jej dotykać. Samantha to jego oczko w głowie i jest dla niej dużo bardziej delikatny niż dla starszego syna – twierdzi Laura Gohla-Wiśniewska.

- Zabawy z Aaronem były bardziej szalone. Córka jest dużo delikatniejsza, przy niej musiałem na nowo uczyć się opieki nad dzieckiem. Wymaga innego podejścia i traktowania. To inne dziecko, ma zupełnie inne zainteresowania – przyznaje Kamil Wiśniewski.

Córeczka Laury i Kamila przez pierwsze dwa miesiące prawie cały czas spała. Udało jej się przybrać na wadze do 6 kg. Teraz też dużo śpi - potrafi uciąć sobie drzemkę prawie wszędzie i w każdych warunkach. Ostatnio usnęła na rękach mamy podczas kąpieli na basenie.

Samantha uwielbia kąpiele w ciepłej wodzie. Jak przystało na dziewczynkę, ma dużo różowych ciuchów, choć plan był taki, by ich unikać. Rodzice bardzo by chcieli, aby prawidłowo się rozwijała i żeby w ich życiu wszystko przebiegało tak dobrze, jak do tej pory. Rodzina jeszcze w tym roku planuje przeprowadzić się ze Śródmieścia do większego mieszkania w Sławięcicach, które właśnie jest w remoncie.

Samantha za wygraną w konkursie otrzymała mnóstwo atrakcyjnych nagród, przygotowanych przez partnerów plebiscytu. Więcej o nich przeczytacie na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też znajdują się szczegółowe wyniki zabawy.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe