wtorek, 19 marca 2024 03:18

PoRaWie Większyce pokonało Chemika Kędzierzyn w derbach IV ligi. ZDJĘCIA

Zwycięstwem drużyny PoRaWia Większyce nad Chemikiem Kędzierzyn-Koźle 3:1 (2:0) zakończył się mecz 7. kolejki opolskiej czwartej ligi piłkarskiej, który rozegrany został na stadionie „Kuźniczka” 15 września.
PoRaWie wygrało na stadionie "Kuźniczka"

Można powiedzieć, że tradycji stało się zadość, bo po raz kolejny w derbach czwartej ligi, PoRaWie okazało się lepsze od Chemika.

Obie drużyny z naszego powiatu mają słaby początek sezonu i obie potrzebowały punktów. Przed siódmą kolejką Chemik z jednym zwycięstwem zajmował 16. pozycję, a PoRaWie zamykało tabelę z dwoma punktami za dwa remisy.

Na stadionie „Kuźniczka” lepiej zaprezentowali się goście, którzy grali mądrzej, dłużej utrzymywali się przy piłce i konstruowali groźne akcje. Prowadzenie w 15. minucie zdobył strzałem głową Paweł Sikora. Niespełna dziesięć minut później było już 2:0, gdy Adam Witoszek perfekcyjnym uderzeniem zaskoczył bramkarza Chemika Konrada Karbownika. W 64. minucie rezultat podwyższył wprowadzony po przerwie Kamil Stobrawe. Gospodarze próbowali zmienić niekorzystny wynik i walczyli do końca, zdobywając honorowego gola w końcówce spotkania.

Ekipa z Większyc awansowała na 14. lokatę, a kędzierzynianie spadli na 17. miejsce.

Powiązane galerie zdjęć:

gtx 22.09.2021 20:13
a nawiązując do meczu to daremny ten Chemik!Puszą się jak to z młodzieżą pracuja,jakie wioskowe turnieje wygrywają z kim to nie współpracują a efektó żadnych w drużynie seniorów nie widać.

gtx 22.09.2021 20:11
rzeczywiście zdjęcia nie zwalają z nóg.

Damian 21.09.2021 23:27
w moim zdaniu kadr jest nietrafiony, zdjęcie nie ma mocniejszego punktu. Do mnie zdjęcia nie trafiają. Wiele zdjęć nieostrych (może zbyt długi czas naświetlenia) rozmazane twarze , zdjęcia co niektóre. Skoro " lekko skadrowane " czyli zdjęcia po jakiejś obróbce jest, a co niektóre dość słabo w moim oku wyglądają. Wiadomo że może coś przedstawiać jakąś historię wydarzeń z meczu ale jak nie ma do tego nawiązania ja staram się unikać szerokim łukiem nieostrych zdjęć (...) biorąc przykład że klientem byłby fotografowany "dany zawodnik" i dostałby zamazane zdjęcie. to jest moja opinia "amatora" może jeszcze ktoś się wypowie chociaż stary już temat pozdrawiam ;)

J 16.09.2021 23:05
A co z nim?, normalne jest, lekko skadrowane pod kątem dla ciekawszego efektu.

Damian 16.09.2021 22:16
No już dla szybkiego przykładu bo tu zdjęcia nie wrzucę... popatrz na pierwsze zdjęcie ;) (NIE, nie przegladam na telefonie)

J 16.09.2021 22:10
na drugi raz trzeba obrócić telefon, żeby karku nie skręcić :-)

Damian 16.09.2021 21:15
Jak na dziennikarzy, spodziewałem się lepszych zdjęć ;) Sam jestem amatorem, ale zrobiłbym lepsze i nie musiałbym skręcać karku oglądając galerie ;)

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlinaTreść komentarza: Może znajomi i rodzina zdążyli się zarejestrować przez weekend?Data dodania komentarza: 18.03.2024, 21:57Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle wysyła na badaniaAutor komentarza: Mieszkanka Polskiej CerekwiTreść komentarza: Dach szklany położyli, a dachówki lecą jak głupie :) zaraz ten dach szklany rozwalą i tyle będzie :)Data dodania komentarza: 18.03.2024, 17:55Źródło komentarza: Sporo inwestycji zrealizowano w tym roku w gminie Polska CerekiewAutor komentarza: •̀.̫•́Treść komentarza: พวกเขาโดนเตะตูดอีกแล้วData dodania komentarza: 18.03.2024, 13:44Źródło komentarza: ZAKSA przegrała z Treflem Gdańsk i play-off się oddalaAutor komentarza: w KoźluTreść komentarza: A ta wielka ciemna śmieciara wydzielająca potworny smród i hałas to po Koźlu jeździ żeby karać i straszyć mieszkańców?Data dodania komentarza: 18.03.2024, 10:48Źródło komentarza: Kiedy ostrzeżenia i kary za złą segregację odpadów?Autor komentarza: jasd56Treść komentarza: To jakaś kpina. Zadzwoniłem do Olmedu o 9:10. Miła Pani poinformowała, że już o 8:40 skończyły się zapisy. Proste wyliczenie wykazało, że zapisanie 100 osób zajęło 40 minut, Jednego Pacjenta rejestrowano 24 SEKUNDY. Nawet AI nie dałoby rady szybciej. Akcja Miasta przed wyborami. ŻenadaData dodania komentarza: 18.03.2024, 09:41Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle wysyła na badaniaAutor komentarza: miraTreść komentarza: Nigdy nie powinno być odpowiedzialności zbiorowej bo to po prostu się nie udaje.Data dodania komentarza: 18.03.2024, 08:38Źródło komentarza: Kiedy ostrzeżenia i kary za złą segregację odpadów?