Spotkania autorskie z twórcami ciekawych publikacji. Jedno z nich w Koźlu

  • 17.09.2021, 12:38
  • W
Spotkania autorskie z twórcami ciekawych publikacji. Jedno z nich w Koźlu
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim w latach 2018 i 2019 realizowało projekt pt. "Opolskie bez tajemnic". W ramach tego projektu powstały między innymi publikacje: "Spacerownik po powiecie kędzierzyńsko-kozielskim i strzeleckim" oraz "Spacerownik po powiecie kluczborskim, namysłowskim i oleskim".

- Publikacje cieszyły się sporym zainteresowaniem, tym samym bardzo szybko skończył się nakład. W związku z licznymi zapytaniami postanowiliśmy wydać ponownie obie publikacje. Dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego i Konsulatu RFN w Opolu z przyjemnością możemy Państwa zaprosić na spotkanie autorskie, podczas których będzie można otrzymać również egzemplarz publikacji - informuje Joanna Hassa, rzecznik prasowy TSKN na Śląsku Opolskim.

Pierwsze ze spotkań odbędzie się we wtorek 21 września w Domu Kultury Koźle (ul. Skarbowa 10) - początek o godzinie 17.00. W spotkaniu wezmą udział Tomasz Kandziora i Piotr Smykała.

Drugie spotkanie zaplanowano na środę 22 września - początek o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie (ul. Wielkie Przedmieście 21). Weźmie w nim udział Krzysztof Adamski.

W

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe