Rywalizowali na szczeblu powiatowym. Zawody sportowo-pożarnicze na stadionie w Reńskiej Wsi. WYNIKI

  • 19.09.2021, 14:24
  • W
Rywalizowali na szczeblu powiatowym. Zawody sportowo-pożarnicze na stadionie… Fot. archiwum prywatne
Miłośnicy pożarnictwa i kibice mieli w ten weekend powody do satysfakcji. Na Stadionie Gminnym w Reńskiej Wsi mogli obserwować aż dwie imprezy sportowo-pożarnicze.

Najpierw, w sobotę, Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Reńska Wieś. Nazajutrz Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSPRP.

Druhowie z których jednostek tryumfowali w zawodach na szczeblu powiatowym?

Wśród drużyn seniorskich kobiecych wygrana OSP Roszowicki Las, przed jednostkami z Miejsca Odrzańskiego i Dziergowic. Miejsca IV-VII zajęły OSP z: Większyc, Maciowakrza, Miejsca Kłodnickiego i Polskiej Cerekwi.

Drużyny seniorskie męskie. Tutaj tryumf OSP z Miejsca Kłodnickiego, które wyprzedziło Miejsce Odrzańskie i Dziergowice. Dalsze lokaty zajęły: Trawniki, Zakrzów i Pokrzywnica.

Jeśli chodzi o drużyny młodzieżowe dziewczęce, to najwyższy stopień wywalczyły reprezentantki OSP Miejsce Odrzańskie. Drugie miejsce zdobyły dziewczyny z OSP Roszowicki Las, a trzecie - Dziergowice. Dalsze lokaty: Gierałtowice, Maciowakrze i Polska Cerekiew.

Ostatnia kategoria - drużyny młodzieżowe chłopięce. W niej najwyższy laur dla OSP Roszowicki Las. Na niższych stopniach podium stanęli młodzi druhowie z Wronina i Nieznaszyna. Miejsca IV-VI dla jednostek OSP z: Maciowakrza, Większyc i Dziergowic.

Niedzielne zawody wsparli finansowo Urząd Marszałkowski w Opolu i Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski.

W

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe