Rymowanie na szczekanie. Koncert na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt

  • 21.09.2021, 11:43
  • Ł
Rymowanie na szczekanie. Koncert na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt Foto: Tomek Nowicki/Bass Live Events Część darów dla schroniska zebranych podczas jednego z koncertów
Koncert charytatywny, podczas którego organizowana będzie zbiórka karmy i sprzętu dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu, odbędzie się w amfiteatrze w Zdzieszowicach 25 września.

„Rymowane na szczekanie 3” to kolejna edycja rapowego koncertu charytatywnego. W amfiteatrze w parku miejskim w Zdzieszowicach wystąpią raperzy z całej Opolszczyzny oraz goście z województwa śląskiego (lista wykonawców na plakacie). Początek imprezy o godz. 17. Dodatkową atrakcją będą pokazy tańca breakdance.

Podczas koncertu zbierana będzie karma mokra i sucha, puszki i saszetki dla psów i kotów w różnym wieku oraz inne potrzebne w schronisku rzeczy, jak choćby koce, materace, żwirek dla kotów, itp.

To nie pierwsze wydarzenie na rzecz podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt, które organizuje Bass Live Events. Karmę zbierano również podczas wcześniejszych edycji „Rymowania na szczekanie” oraz koncertu „ZwierzoGranie”.

Ł

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mzs
mzs 22.09.2021, 16:25
już mam kupione cos ok 10kg paszy dla psów i kotów :)

Pozostałe