Najnowocześniejsza bezdotykowa myjnia w Kędzierzynie-Koźlu już działa. ZDJĘCIA

  • 24.09.2021, 11:50
  • Materiał partnera
Najnowocześniejsza bezdotykowa myjnia w Kędzierzynie-Koźlu już działa.…
Od 23 września można korzystać z nowej myjni bezdotykowej Green Car Wash, która powstała przy ulicy Przyjaźni w Kędzierzynie-Koźlu.

- To aktualnie najnowocześniejsza myjnia w mieście. Co jakiś czas będziemy zmieniać kolor i zapach piany aby urozmaicić i uprzyjemnić mycie samochodu. W każdą niedzielę w wyznaczonych godzina będzie happy hours, klienci otrzymają wtedy dodatkowe 10 % rabatu. O godzinach promocji będziemy informowali na naszym profilu na Facebooku – powiedział nam Wojciech Prajs, właściciel Green Car Wash.

Klienci myjni mogą skorzystać z dwustanowiskowego odkurzacza i rozmieniarki pieniędzy. Za mycie auta można zapłacić kartą płatniczą lub bilonem, jest też specjalna aplikacja za pomocą której można się rozliczać. Właściciel myjni przygotował też karty lojalnościowe, które dają dodatkowe rabaty.

- Oprócz tego codziennie od godziny 21.00 do 6.00 rano jest dodatkowy rabat 10% a do każdego doładowania do kart lojalnościowych dajemy jeszcze 10% upustu. Największe korzyści mogą osiągnąć klienci biznesowi, którzy będą brali faktury VAT, otrzymają nawet 42 % odliczeń – wyjaśnia Wojciech Prajs.

Myjnia Green Car Wash posiada trzy stanowiska. Na każdym jest aktywna piana. Obok myjni znajduje się paczkomat.

Informacje na temat promocji znajdziecie na profilu FB Green Car Wash

https://www.facebook.com/Green-Car-Wash-107682101673028 lub dzwoniąc pod numer 502 102 869.

Materiał partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe